Proje Açıklaması

Dolgu Uygulamaları

Dolgu Uygulamaları

Dolgu uygulamaları, herhangi bir cerrahi müdahale yapılmadan burun, dudak ve çene bölgelerinde gerçekleştirilen profesyonel estetik uygulamalarıdır. Hyalüronik asit gibi cilt dolgu maddelerinin belirlenen bölgeye enjekte edilmesi esasına dayanmaktadır.

Burun Dolgusu

Ameliyatsız burun estetiği yöntemlerinden biri olan burun dolgusu ile burundaki boşluklar doldurulmak, girintiler, kontur eksiklikleri ve asimetriler düzeltilebilmektedir. Herhangi bir komplikasyon riskinin olmaması, hastanın günlük yaşantısına rahat bir şekilde devam etmesi burun dolgusunun başlıca avantajlarındandır.

Dudak Dolgusu

Dudakların hacim kazanması, dudak kontürlerinin belirginleştirilmesi, alt ve üst dudak uyumunun sağlanması için başvurulan profesyonel estetik uygulamalarıdır. Doğal ve dolgun dudaklara sahip olmanın hızlı ve güvenilir bir yoludur. Hasta uygulama sonrasında günlük yaşantısına rahatlıkla devam edebilmektedir.

Çene Dolgusu

Çeneye hacim kazandırma, çene hattı çizgisi belirlenmesi, asimetri ve çene altı sarkmaları problemlerinin giderilmesinde başvurulan profesyonel bir estetik uygulamalarıdır. Dolgu uygulamaları sayesinde çenenin yüzle uyumlu olması, çene çizgisi hattının güçlü olması ve simetri uyumu gerçekleştirilerek dengeli bir yüz görünümüne sahip olunması sağlanmaktadır.