Kapalı Burun Estetiği; Burnun iç kısımlarından kesiler yapılarak uygulanan bir tekniktir. Kapalı burun estetiği, açık burun estetiğine göre daha kısa sürmektedir ve iyileşme süresi daha hızlıdır.

Açık Burun Estetiği; Burun delikleri arasından yapılan küçük kesiler ile burun şeklini düzeltmek için, kıkırdak ve kemikte uygulanan işlemlerdir.

Piezo Burun Estetiği; Kemik kesici yani piezo cihazının kullanıldığı ameliyatlara ‘Piezo Burun Estetiği’’ adı verilmektedir. Piezo cihazının avantajı, kemiğin kesilmesi esnasında yumuşak dokulara zarar vermemesidir.

Sekonder Burun Ameliyatı; İlk yapılan burun estetiği ameliyatından istenilen sonuçların alınamaması durumunda uygulanan ikincil müdahalelerdir. Bu operasyonların mutlaka gerekli cerrahi tecrübesi olan ve özellikle bu konuda deneyimli uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Lazer Burun Estetiği; Burun içi etlerini küçültmek için uygulanmaktadır. Burun şekli değişikliği için uygulanmamaktadır.

Profiloplasti; Kişinin profil görüntüsünün güzelleştirilmesi için alın, burun ve çene açılarına dikkat edilerek yapılan ameliyatlardır.

Tip Plasti; Burun uç kısmına yapılan müdahaleleri kapsamaktadır. Burnun sadece uçtan itibaren 1 cmlik kısmına uygulanan Tip Plasti sadece burun ucunda sorun olan hastalara uygulanmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.